93 335 26 62 MOODLE Moddle
Plataforma Educamos

Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis i mostrar publicitat relacionada amb les seves preferències mitjançant l'anàlisi dels teus hàbits de navegació. Per veure la nostra Política de Cookies feu clic a Més info

Acceptar

Organització del centre

DIRECCIÓ I SERVEIS GENERALS

  • Direcció General del Centre: Lourdes Ruiz.
  • Direcció Pedagògica Infantil i Primària: Yolanda Ginesta.
  • Direcció Pedagògica Secundària: Margarita Da Rosa.
  • Direcció Pedagògica Batxillerat: Montse Barrera.
  • Cap d’Animació Cristiana: Neus Artacho stj.
  • Equip Directiu: Lourdes Ruiz, Neus Artacho stj, Laura Alonso, Montse Barrera, Yolanda Ginesta i Margarita Da Rosa.
  • Administració: Laura Alonso i Carla Lombardero.
  • Secretaria: Teresa Font, Carla Lombardero i Elena Alloza.
  • Departament d’Orientació: Laura Navarro i Raquel Lucas.
  • Vetlladora: Gemma Pahissa.
  • Equip d’Animació Cristiana: Neus Artacho stj, Sergi Vidal, Marta Valera, Francesc Batlle i Maria Rosa Rodríguez.
  • Equip impulsor àmbit pedagògic: Àgata Chichiercha, Sergi Vidal, Ignasi Benet, Esperança Ros, Olga Carceller, Vanessa Leal, Laura Navarro, Raquel Lucas, Yolanda Ginesta i Margarita da Rosa.
  • Coordinació d’Activitats Extraescolars Esportives: Raül Pozueta.
  • Coordinació d’Activitats Extraescolars no Esportives: Laura Navarro.
  • Recepció: Mari Sánchez, Elena Alloza i Ana Rosa Pozo.
  • Copisteria: Ana Rosa Pozo.
  • Menjador: Laura Alonso.
  • Cuina: Silvia Roncero, Carmen Miramontes, Inmaculada Ramírez i Rafi Ruiz.
  • Auxiliar de conversa en llengua anglesa: Irene Olmos.

PROFESSORAT

 

EDUCACIÓ INFANTIL I PRIMÀRIA

 

DIRECCIÓ PEDAGÒGICA: Yolanda Ginesta

 

EDUCACIÓ INFANTIL

 

Coordinació: Pedro Carrasco
Tutors P3: Marielo Sánchez, Àgata Chichiercha i Ana González
Tutors P4: Mª Jesús Martínez, Natalia Martín i Laura Adamuz
Tutors P5: Dolors Bruguera, Neus Artacho stj i Pedro Carrasco

Professors d’educació infantil: Marta Valera i Yolanda Ginesta.

 

EDUCACIÓ PRIMÀRIA

 

CICLE INICIAL COORDINACIÓ: Dani Bonany

Tutors 1r: Cristina Gesé, Gisela Bonet i Dani Bonany
Tutora 2n: Neus Blanch, Raul Pozueta i Sergi Vidal

CICLE MITJÀ COORDINACIÓ: Ignasi Benet

Tutora 3r A: Laura Blázquez
Tutor 3r B: Ignasi Benet
Tutor 4t A: David Rosa
Tutor 4t B: Lluis Zaldívar

CICLE SUPERIOR COORDINACIÓ: Esperança Ros

Tutor 5è A: José Palomar
Tutor 5è B: Francesc Batlle
Tutor 6è A: Natalia Alcalà
Tutor 6è B: Jordi Breu

Professors d’educació primària: Dolors Bruguera, Paqui Regidor, Marisol Pérez, Rosa Gracia, Marta Valera, Esperança Ros, Mª del Mar Sánchez, Mª Cinta Gas i Yolanda Ginesta.

 

EDUCACIÓ SECUNDÀRIA OBLIGATÒRIA

 

DIRECCIÓ PEDAGÒGICA ESO: Margarita Da Rosa
Coordinadora ESO: Olga Carceller
Tutor 1r A: David Canosa
Tutora 1r B: Maria Rosa Rodríguez
Tutor 2n A: Jose Ramon Delgado
Tutora 2n B: Marta Pardo
Tutor 3r A: Rafael Terrón
Tutora 3r B: Jennifer Romero
Tutora 4t A: Pilar Zamorano
Tutora 4t B: Julieta Baraja

USEE: Vanessa Leal, Raquel Lucas i Jony Araña

 

BATXILLERAT

 

DIRECTORA PEDAGÒGICA: Montse Barrera
Tutors 1r : Marta Guri, Imma Salla i Carlos Shelly
Tutors 2n: Ana Bandrés, Montse Barrera i Vicenç Tena

 

PROFESSORS ESO-BATX

 

Àrea de Llengua Catalana i Castellana: Wilmar Almirall, Margarita Da Rosa, Carola Gómez, Marta Pardo, Maria Rafel, Maria Rosa Rodriguez, Jennifer Romero, Lourdes Ruiz i Vicenç Tena.
Àrea de Matemàtiques, Ciències i Tecnologia: Amanda Alhambra, Ana Bandrés, Montse Barrera, Daniel Fernández, Joaquin Ruíz, Imma Salla, Carlos Shelly, Rafael Terrón, i Pilar Zamorano.
Àrea de Llengua Anglesa: Olga Carceller, Marta Guri i Marta Pardo.
Àrea de Ciències Socials, Humanitats i Religió: Wilmar Almirall, Julieta Baraja, Jose Ramon Delgado, Jose Miguel Hernández, Rosa Mª Ortuño, Maria Rosa Rodríguez, Carlos Shelly i Vicenç Tena.
Àrea d’Artística i Educació Física: David Canosa, Mercedes Lázaro, Eloy López, Irene Olmos i Carles Tomás.

 

TOP